04:58 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pažymima, kad Lietuvos piliečiai ir leidimą gyventi Lietuvoje turintys užsieniečiai izoliuotis privalo, kai grįžta iš koronaviruso infekcijos paveiktų šalių

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Atnaujintame koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąraše, kuris įsigaliojo pirmadienį, nebeliko Baltarusijos, todėl iš šios šalies grįžtantiems Lietuvos piliečiams arba leidimą gyventi Lietuvoje turintiems užsieniečiams nuo pirmadienio nebereikia izoliuotis, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Tuo pačiu pabrėžiama, kad 14 dienų izoliacija ir toliau yra privaloma iš Baltarusijos atvykstantiems užsieniečiams.

  Pažymima, kad Lietuvos piliečiai ir leidimą gyventi Lietuvoje turintys užsieniečiai izoliuotis privalo, kai grįžta iš koronaviruso infekcijos paveiktų šalių. Jų sąrašas atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja pirmadienį.

  Taip pat trečiųjų šalių piliečiams atvykti į Lietuvą yra draudžiama, tačiau jiems gali būti taikomos išimtys (pvz., dėl ypatingų humanitarinių priežasčių) arba išduodami specialūs leidimai atvykti. Jie privalo izoliuotis 14 dienų.

  Trečiosiomis šalimis nelaikomos Europos Sąjungos/Europos ekonominės erdvės šalys, Šveicarija, Jungtinė Karalystė, Andora, Monakas, San Marinas ir Šventasis Sostas.

  Bendras per visą epidemijos laikotarpį nustatytų užsikrėtusiųjų skaičius siekia 2673, 1766 piliečiai pasveiko.

  Pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija pranešė apie dar vieną mirties nuo koronoviruso atvejį. Taigi, mirčių nuo naujojo viruso skaičius padidėjo iki 85.

  Šiuo metu izoliuojasi — ne tik su nustatytu koronavirusu, bet ir dėl kontakto su sergančiais, taip pat dėl ​​atvažiavimo iš koronaviruso paveiktų šalių — 3320 žmonių.

  Iš viso nuo birželio 1 dienos Lietuvoje užregistruoti 159 įvežtiniai COVID-19 atvejai.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  JAV oro linijų bendrovės lėktuve keleivės susipešė dėl kaukės — video
  SAM: COVID-19 tyrimai intensyviau bus vykdomi 10-yje didelės rizikos savivaldybių
  Tegai:
  koronavirusas, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos