01:10 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT duomenimis, tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais siekia daugiau kaip 90 tūkstančių eurų

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Automagistralėje Trakų rajone pasieniečiai sulaikė mikroautobusą, kurį vairavęs Vilniaus rajono gyventojas gabeno 30 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Penktadienį VSAT pasieniečiai, į pagalbą pasitelkę Elektrėnų policininkus, automagistralėje Vilnius–Kaunas patikrinti sustabdė mikroautobusą "Opel Vivaro" lietuviškais numeriais. Ši vieta yra ties Trakų rajono Moluvėnų kaimu, netoli Vilniaus ribos. Mikroautobusas važiavo link sostinės. 

  "Opel Vivaro" vairavo tvarkingus asmens dokumentus turėjęs 36-erių Vilniaus rajono gyventojas.

  Patikros metu mikroautobuse pasieniečiai aptiko 30 tūkst. pakelių cigarečių "Fest" su baltarusiškomis banderolėmis. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais siekia daugiau kaip 90 tūkst. eurų.

  Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų.

  Po apklausos vairuotojas paleistas, jam skirtos kardomosios priemonės rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir privaloma registracija policijos įstaigoje. "Opel Vivaro" ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sulaikė kaunietį, vežusį 3500 pakelių kontrabandinių cigarečių
  Pasieniečiai vilniečio automobilyje aptiko slėptuvę su 2 tūkst. pakelių cigarečių
  Lietuva iš JAV gavo radiacinės kontrolės įrangą
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos