09:25 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tyrimo metu bus atlikta ekspertizė ir nustatyta, ar prikabinamas namelis nėra vogtas. Vairuotojas po apklausos paleistas, jis automobilvežiu išvyko iš Lietuvos

  VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. Panemunės punkte pasieniečiai sulaikė į Kaliningrado sritį gabentą prikabinamą namelį, kurio identifikaciniai numeriai, įtariama, yra suklastoti. Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pirmadienį VSAT pareigūnai Panemunės punkte tikrino iš Lietuvos į Rusiją vykusio automobilvežio "Mercedes-Benz" rusiškais numeriais ir jo vairuotojo, 37-erių Rusijos piliečio, dokumentus. Jie buvo tvarkingi.

  Automobilvežiu į Kaliningrado sritį rusas gabeno prikabinamą namelį "Sprite Super 390 EK" be valstybinių numerių. Pasieniečiams kilo įtarimų, kad šios transporto priemonės identifikaciniai numeriai gali būti suklastoti. Bus atlikta ekspertizė ir nustatyta, ar prikabinamas namelis nėra vogtas.

  Dėl identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

  Vairuotojas po apklausos paleistas, jis automobilvežiu išvyko iš Lietuvos. Prikabinamas namelis saugomas Pagėgių pasienio rinktinėje.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai vilniečio automobilyje aptiko slėptuvę su 2 tūkst. pakelių cigarečių
  Lietuva iš JAV gavo radiacinės kontrolės įrangą
  Pasieniečiai sustabdytame mikroautobuse aptiko 30 tūkst. pakelių cigarečių
  Tegai:
  identifikacinių automobilių numerių klastojimas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos