02:09 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šią sutartį pirmadienį pasirašė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus

  VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Lietuvos šaulių sąjunga pasirašė bendradarbiavimo sutartį, praneša ministerijos spaudos tarnyba.

  Vokiškos atostogos Vilniuje
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Pažymima, kad sutartimi siekiama kurti glaudesnę partnerystę, valdant visuomenės sveikatai ir šalies saugumui pavojingas situacijas.

  Pranešime teigiama, kad šią sutartį pirmadienį pasirašė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus.

  "Jau ne kartą šauliai yra įrodę, kad esant kritinei situacijai per koronaviruso pandemiją Lietuvos šaulių sąjunga gali greitai mobilizuoti pilietiškus ir iniciatyvius žmones. Budėjimai oro uostuose, mobiliuose patikros punktuose, patruliavimas su policijos pareigūnais ir tai tik keletas reikšmingų bendradarbiavimo pavyzdžių. Tikime, kad praktinė patirtis kritinėse situacijose užtikrins sklandžią partnerystę ir ateityje", — teigė Aurelijus Veryga.

  Pabrėžiama, kad Albertas Dapkus džiaugėsi, galėdamas prisidėti prie šalies nacionalinio saugumo stiprinimo, policijos ir pasienio pareigūnų, sveikatos apsaugą prižiūrinčių institucijų darbo.

  "Jeigu anksčiau buvome sutelkę visas pajėgas kovai prieš karines ar hibridines grėsmes, tai šiandieniniai iššūkiai diktuoja, kad Lietuvos šaulių sąjunga privalo žvelgti kur kas plačiau. Privalome užtikrinti pasirengimą ir esant kitokioms grėsmėms, pavyzdžiui, pandemijoms", — sakė Dapkus.

  Taip pat pažymima, kad Lietuvos šaulių sąjunga bus įtraukta į įvairių įstaigų ekstremaliųjų situacijų valdymo planus.

  Dar šia tema

  Veryga papasakojo apie kaukių ir socialinio atstumo naudą
  Krivickas: Veryga turi būti teisiamas už įgaliojimų viršijimą
  Tegai:
  partnerystė, Lietuvos šaulių sąjunga, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos