17:09 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad pagalbos dėl laukinių gyvūnų paprašė pati sodybos šeimininkė. Ji papasakojo, jog liepos pradžioje per liūtį į kiemą užklydo du šerniukai

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Rugpjūčio 21 dieną į Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Klaipėdos gyvosios gamtos inspekciją kreipėsi Dabrupinės medžiotojų būrelio pirmininkas dėl viename Tauragės rajono kaime laikomų šerniukų, praneša AAD.

  "Į nurodytą sodybą nuvykę AAD, medžiotojų būrelio ir VMVT Tauragės departamento atstovai kieme pamatė kartu su šuniukais vaikščiojančius šerniukus", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad pagalbos dėl laukinių gyvūnų paprašė pati sodybos šeimininkė. Ji papasakojo, jog liepos pradžioje per liūtį į kiemą užklydo du šerniukai.

  Teigiama, jog garbaus amžiaus moteris iš gailesčio šerniukus pašėrė ir nuo to laiko šie į sodybą ėmė atbėgti nuolat. O pastaruoju metu gyvūnai liovėsi eiti į mišką ir pradėjo knisti daržą.

  Kad šerniukai negrįžtų į sodybą, juos nuspręsta išgabenti kuo toliau, todėl gyvūnai buvo paleisti Dabrupinės medžiotojų būrelio plotuose, prie įrengtos žvėrių šėryklos.

  Dar šia tema

  Švietimo ministerija rekomenduoja atsisakyti masinės Rugsėjo 1-osios šventės
  Lietuviams patariama susilaikyti nuo lankymosi renginiuose
  Tegai:
  miškas, šernas

  Svarbiausios temos