17:51 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad įstaigai nesumokėjus įstatymu numatytos įmokos, be galimų delspinigių, gali laukti ir kitos pasekmės: gali tekti stabdyti įstaigos veiklos licenciją, o tai reikštų ir veiklos nutraukimą

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Lietuvos gydymo įstaigos, iki rugsėjo 16 dienos nesumokėjusios įmokų, skirtų pacientų sveikatai padarytai žalai atlyginti, gali susilaukti griežtų sankcijų, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Pažymima, kad sveikatos apsaugos sistemos įstaigų veiklą prižiūrinčios institucijos atkreipia dėmesį, jog tokios aplaidžios gydymo įstaigos gali likti be licencijos.

  "Valstybinės ligonių kasos (VLK), administruojančios žalos pacientams  įmokų sąskaitą, duomenimis, kai kurios gydymo įstaigos minėtas įmokas jau sumokėjo, tačiau kol kas procesas vyksta vangiai — beveik iš 4 tūkst. gydymo įstaigų savo finansinę prievolę įvykdė vos pusė Kitos, net ir pasinaudoję specialiai karantino metu suteikta pertrauka, to padaryti neskuba", — teigiama pranešime.

  Pabrėžiama, kad įstaigai nesumokėjus įstatymu numatytos įmokos, be galimų delspinigių, gali laukti ir kitos pasekmės: gali tekti stabdyti įstaigos veiklos licenciją, o tai reikštų ir veiklos nutraukimą.

  Dar šia tema

  Medicinos ekspertas įvertino Berlyno klinikos pareiškimą apie Navalną
  Statistika: antrąjį ketvirtį Lietuva priėmė 72 proc. mažiau turistų
  Tegai:
  gydymo įstaigos, licenzija, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM)

  Svarbiausios temos