00:22 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad teisingą darbo užmokestį gaunantys nuteistieji yra labiau motyvuoti dirbti, greičiau atlygina padarytą žalą visuomenei, turi galimybę prisidėti prie savo šeimų išlaikymo

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Leidimą dirbti turintys nuteistieji "Grindoje" dirba nuo 2017 metų, praneša bendrovė Facebook paskyroje.

  "Per kelerius bendradarbiavimo su Lietuvos įkalinimo įstaigomis metus įmonėje dirbo 35 žmonės. Didžioji dalis nuteistųjų asmenų įmonėje dirbo nekvalifikuotais darbininkais ir įgijo gatvių remonto ir priežiūros patirties", — teigiama pranešime.

  Swedbank
  © Sputnik / Александр Липовец

  Pažymima, kad nuteistiesiems stengiamasi suteikti kuo daugiau naudingų profesinių žinių ir įgūdžių, kad, atlikę bausmę, jie galėtų lengviau įsitvirtinti darbo rinkoje.

  Tuo pačiu teigiama, kad pagrindinis tikslas nėra sutaupyti čia dirbančių nuteistųjų atlyginimų sąskaita, kaip daro kai kurios įmonės, mokėdamos tik minimalų darbo užmokestį.

  Jiems mokama tiek, kiek ir kitiems darbuotojams, o už gerą darbą skatinama.

  Pažymima, kad teisingą darbo užmokestį gaunantys nuteistieji yra labiau motyvuoti dirbti, greičiau atlygina padarytą žalą visuomenei, turi galimybę prisidėti prie savo šeimų išlaikymo. 

  Dar šia tema

  "Grinda" atlieka daugiabučių kiemų lietaus surinkimo šulinių valymą
  Norėdama padidinti darbo našumą, "Grinda" įsigijo du modernius klotuvus
  Tegai:
  darbas, nusikaltėliai, Grinda

  Svarbiausios temos