07:57 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šalčininkų rajono gyventojas buvo sulaikytas ir po apklausos uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Prie išvažiavimo iš vadinamosios Dieveniškių kilpos pasieniečiai sulaikė Šalčininkų rajono gyventoją, kuris turėjo, įtariama, suklastotą Jungtinėje Karalystėje išduotą vairuotojo pažymėjimą. Apie tai rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienio vakarą VSAT pareigūnai ties Šalčininkų rajono Širvių kaimu, kelyje Dieveniškės–Šalčininkai, patikrinti sustabdė automobilį "BMW" lietuviškais numeriais.

  Ši vieta yra prie išvažiavimo iš vadinamosios Dieveniškių kilpos, iš visų pusių supamos Baltarusijos teritorijos. Čia pasieniečiai atlieka visų keliaujančių asmenų bei transporto priemonių patikrą.

  Pasieniečiai patikrino automobilį vairavusio vyro dokumentus. 42-ejų Šalčininkų rajono gyventojas VSAT pareigūnams pateikė ir savo vardu išduotą Jungtinės Karalystės vairuotojo pažymėjimą. Dokumentas pasieniečiams pasirodė įtartinas, tad nuspręsta jį patikrinti. Paaiškėjo, kad vairuotojo pažymėjimas, įtariama, yra klastotė.

  Šalčininkų rajono gyventojas buvo sulaikytas ir po apklausos uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Automobilį perėmė į Šalčininkų pasienio kontrolės punktą atvykęs sulaikytojo draugas, kuris turėjo tvarkingus dokumentus.

  Dar šia tema

  Lietuva iš JAV gavo radiacinės kontrolės įrangą
  Pasieniečiai sustabdė vilkiką, kurio puspriekabėje gabentas įtartinas mikroautobusas
  Pasieniečiai sustabdytame mikroautobuse aptiko 30 tūkst. pakelių cigarečių
  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), vairuotojo pažymėjimas, Šalčininkų rajonas

  Svarbiausios temos