09:15 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ekstremaliąją situaciją siūloma skelbti vadovaujantis Vyriausybės patvirtintu Ekstremaliųjų įvykių kriterijų sąrašu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Savivaldybių ekstremalių situacijų komisijų tipinių nuostatais

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Aplinkosaugininkai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo, pranešama Aplinkos apsaugos departamente.

  Pasitvirtinus informacijai, kad VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centro (Kauno RATC) Komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo įrenginys neveikia, o atsakingi specialistai negali pasakyti, kada gedimas bus likviduotas, aplinkosaugininkai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę prašydami spręsti klausimą dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo nurodytoje vietoje ir imtis visų įstatymuose numatytų priemonių, kad nebūtų padaryta žala aplinkai ir nebūtų sutrikdytas valstybei svarbios infrastruktūros funkcionavimas.

  "Tik primename, kad neveikiantis įrenginys neleidžia buitines atliekas nerūšiuotas gabenti į sąvartynus ar deginti. Labai tikimės, kad atsakingi asmenys elgsis atsakingai, ypač savo regionų gyventojų atžvilgiu", — pažymėjo departamento direktorė Olga Vėbrienė.

  Ekstremaliąją situaciją siūloma skelbti vadovaujantis Vyriausybės patvirtintu Ekstremaliųjų įvykių kriterijų sąrašu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Savivaldybių ekstremalių situacijų komisijų tipinių nuostatais.

  Dar šia tema

  Aplinkos ministerija: atliktas miškų sanitarinės būklės patikrinimas
  Neršto laikotarpiais norima uždrausti verslinę žvejybą Kuršių mariose žuvų migracijos
  Aplinkos ministerija paskelbė taršos nitratais ataskaitą
  Tegai:
  Aplinkos apsaugos departamentas, Kauno miesto savivaldybė

  Svarbiausios temos