04:46 2020 Rugsėjo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1702
 • RUB92.1625
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad mobilioji programėlė taip pat padės išvengti viešajame transporte pasitaikančių nesklandumų, kai itin dideliame būryje įlipančių keleivių negalią turintis kartais tampa nepastebimas

  VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. Vilniuje buvo išbandyta nauja, individualių poreikių turintiems keleiviams skirta mobilioji programėlė "Assist", praneša UAB "Vilniaus viešasis transportas" Facebook paskyroje.

  Nacionalinio Gamalėjaus tyrimų centro darbuotojas laboratorijoje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / РФПИ и Центр имени Гамалеи

  "Įmonės Keleivių aptarnavimo ir kokybės skyrius nuolat atkreipia vairuotojų dėmesį į kokybišką keleivių aptarnavimą, socialinės atsakomybės principus, kuriais vadovaudamiesi nepamirštame visų socialinių grupių", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad tiesioginį ryšį tarp vairuotojo ir keleivio leisianti užmegzti mobilioji programėlė ne tik palengvins kelionę negalią turintiems žmonėms, bet ir padės didinti abipusį sąmoningumą.

  Pabrėžiama, kad "Assist" taip pat padės išvengti viešajame transporte pasitaikančių nesklandumų, kai itin dideliame būryje įlipančių keleivių negalią turintis kartais tampa nepastebimas.

  Taip pat programėlė užtikrins kokybiškam keleivių aptarnavimui itin svarbų grįžtamąjį ryšį, leis nuolat stebėti situacijų problematiką ir ieškoti patogiausių sprendimų keleiviams.

  Dar šia tema

  Kupiškio rajone mikroautobusas susidūrė su traktoriumi
  Paaiškėjo, iš kurių šalių estai dažniausiai įveža koronavirusą
  Tegai:
  mobilioji programėlė, Vilnius

  Svarbiausios temos