06:23 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pabrėžiama, kad tyrimo metu nustatomi specifiniai IgG klasės antikūnai reiškia, kad žmogus jau persirgęs koronaviruso infekcija ir jam susiformavęs imunitetas

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. "Grinda" pradėjo atlikti visų savo darbuotojų serologinius kraujo tyrimus, nustatančius viruso IgG antikūnams nustatyti, pranešama bendrovės Facebook puslapyje.

  "Dalis koronaviruso (COVID-19) infekcijos atvejų besimptomiai arba klinikiniai požymiai būna išreikšti labai lengvai forma, todėl dalis žmonių net nežino, kad jau persirgo COVID-19", — teigiama pranešime.

  Pabrėžiama, kad tyrimo metu nustatomi specifiniai IgG klasės antikūnai reiškia, kad žmogus jau persirgęs koronaviruso infekcija ir jam susiformavęs imunitetas.

  Pranešime teigiama, kad šią savaitę buvo atliktas 74 darbuotojų kraujo tyrimas. Specifiniai antikūnai, kurie rodo, jog asmuo yra persirgęs COVID-19, aptikti 8 darbuotojų kraujyje, o tai sudaro 10,8 proc. ištirtų pavyzdžių. Toks skaičius koreliuoja su kitų šalių, kur atliekami masiniai populiacijos tyrimai, persirgimų statistika.

  Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2810 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 895 asmenys, 1816 — pasveiko, mirė 86 žmonės.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  LB: dėl COVID-19 nukentėjusioms įmonėms gali prireikti bent metų finansinei būklei atkurti
  Šalyje patvirtinta 86 mirtis nuo koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, Grinda

  Svarbiausios temos