11:11 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Policijai persekiojant neblaivų vairuotoją buvo užblokuotas kelias, tačiau pastarasis bandė sprukti bet kokiu būdu

  VILNIUS, rugpjūčio 30 — Sputnik. Mažeikių rajone teko persekioti automobile, kurio vairuotojas nepakluso policijos pareigūnų nurodymui, praneša Lietuvos policija.

  Policijos duomenimis, šeštadienį, rugpjūčio 29 dieną, apie 16:18 Laižuvos miestelyje, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis "Audi 80", kurio vairuotojas padidinęs greitį nuvažiavo.

  Persekiojant minėtą automobilį buvo užblokuotas kelias ir Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui (gimusiam 1997 metais) bėgant prie sustabdyto automobilio, jo vairuotojas pasuko link pareigūno ir pradėjo į jį važiuoti. Pareigūnas smūgio išvengė pasitraukdamas.

  Automobilis nuvažiavo ir toliau buvo persekiojamas, tačiau laukuose užklimpo. Pažymima, kad sulaikomas vairuotojas aktyviais veiksmais priešinosi. Įtariamasis neblaivus (0,43 prom.) 1994 metais gimęs vyras uždarytas į areštinę.

  Anot policijos, įvykio metu pareigūnai nesužaloti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso straipsnį dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

  Dar šia tema

  Kaune moteris peiliu užpuolė policininką
  Kelmės rajone neblaivus vyras mėgindamas pabėgti išspyrė policijos automobilio langą
  Raseiniuose vyras besipriešindamas policijai sugadino tarnybinį automobilį
  Tegai:
  Lietuva, policija, Mažeikiai

  Svarbiausios temos