03:09 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pranešime nurodoma, jog informaciją prašoma teikti tokiais atvejais, kai kažkuri iš savivaldybių nusprendžia ugdymo procesą vykdyti nuotoliniu būdu, savivaldybės ekstremalių situacijų komisija priima sprendimą uždrausti visus renginius savivaldybės teritorijoje

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Siekiant efektyviau koordinuoti koronaviruso pandemijos valdymą ir operatyviau informuoti visuomenę apie priimamus sprendimus, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patikslino pavedimą teikti informaciją, praneša SAM.

  Taip pat ministerija nurodė savivaldybių direktoriams kiekvieną darbo dieną iki 21 valandos informuoti apie savivaldybių ekstremalių situacijų komisijų priimtus sprendimus, susijusius su infekcijos plitimo valdymo priemonių įgyvendinimu.

  Pažymima, kad kitoms valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms tokios informacijos teikti nereikės.

  "Informaciją, kuri gali būti aktuali informuojant gyventojus apie numatomas taikyti priemones, savivaldybių direktorių prašoma siųsti el. paštu covid19@sam.lt laisvai pasirinkta forma", — teigiama pranešime.

  Pranešime nurodoma, jog informaciją prašoma teikti tokiais atvejais, kai, pavyzdžiui, kažkuri iš savivaldybių nusprendžia ugdymo procesą vykdyti nuotoliniu būdu, savivaldybės ekstremalių situacijų komisija priima sprendimą uždrausti visus renginius savivaldybės teritorijoje ar panašiai.

  Pažymima, jog atsiųsti teisės aktai, sprendimai ar kiti dokumentai kasryt bus peržiūrimi ir aptariami su karštosios koronos linijos 1808 vadovais bei koordinatoriais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistais ir kitais atsakingais asmenimis, kad jie galėtų perduoti priimtus naujausius sprendimus konsultantams, tiesiogiai bendraujantiems telefonu su žmonėmis.

  Pirmadienio duomenimis, bendras per visą epidemijos laikotarpį nustatytų užsikrėtusiųjų skaičius siekia 2906, 1840 piliečių pasveiko, 86 žmonės mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Gydytojas palygino COVID-19 situaciją Lietuvoje su tuo, kas vyksta Vokietijoje
  Verygą lauk: Vilniuje vyko mitingas "Už laisvą pasirinkimą"
  Tegai:
  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), koronavirusas

  Svarbiausios temos