01:27 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat bus vertinama, ar panašūs atvejai yra vienetiniai, ar tampa sisteminiais pasinaudojant tuo, kad žalos atlyginimo dydžiai yra mažesni nei oficialių norimų pakeitimų įteisinimo kaštai

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Pranešama, kad žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie galimus aplinkosauginius pažeidimus Niedaus ežero pakrantėje, Lazdijų rajone, rugpjūčio 21 dieną buvo atliktas pakartotinis patikrinimas, praneša Aplinkos apsaugos departamentas.

  Pažymima, kad patikrinimą atliko departamento Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai, siekiant objektyviai įvertinti Alytaus valdybos Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnų šių metų liepą atlikto patikrinimo rezultatus.

  Taigi, įvertinus pakrantės matavimo duomenis nustatyta, kad Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai tyrimą dėl Niedaus ežero pakrantės niokojimo atliko išsamiai ir kompetentingai: pakrantės matavimų duomenys sutapo su pakartotinės apžiūros metu atliktais matavimų duomenimis, priimti sprendimai dėl padarytos žalos aplinkai atitinka teisės aktų reikalavimus.

  "Mūsų imuniteto padalinio pareigūnai atliko patikrinimą, kad įvertintų teritorinio padalinio pareigūnų darbą ir rezultatus. Pirminiai pareigūnų sprendimai buvo pagrįsti. Verta priminti, kad bet koks bandymas apeiti įstatymus, pareigūnų veiksmai, galintys kelti abejonių, visuomet bus patikrinti", — teigia departamento direktorė Olga Vėbrienė.

  Taip pat bus vertinama, ar panašūs atvejai yra vienetiniai, ar tampa sisteminiais pasinaudojant tuo, kad žalos atlyginimo dydžiai yra mažesni nei oficialių norimų pakeitimų įteisinimo kaštai.

  Dar šia tema

  Prasidėjus naujiems mokslo metams, ne visi pedagogai sugrįš į darbus
  Lietuvoje per parą nustatyti 32 nauji COVID-19 atvejai
  Tegai:
  aplinkos tarša, ežeras

  Svarbiausios temos