10:03 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dėl dokumento suklastojimo ir disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Iš Latvijos atvykęs asmuo be pilietybės pasieniečiams pateikė, įtariama, suklastotą Suomijos vairuotojo pažymėjimą, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Šeštadienį VSAT pareigūnai vykdė tarnybą Pasvalio rajone, netoli sienos su Latvija. Ties Škilinpamūšio kaimu pasirinktiniam patikrinimui pasieniečiai sustabdė ką tik iš Latvijos įvažiavusį "Mercedes Benz S320" automobilį latviškais numeriais. Jį vairavo Latvijoje gyvenantis asmuo be pilietybės.

  Vyras VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus automobilio dokumentus, tačiau suomiškas vairuotojo pažymėjimas pasieniečiams sukėlė įtarimų. Nustatyta, kad šis dokumentas galimai suklastotas.

  Dėl dokumento suklastojimo ir disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Vairuotojas buvo uždarytas į areštinę. Vėliau, po apklausos, jis paleistas, skyrus kardomąją priemonę registravimąsi policijos įstaigoje.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sustabdytame mikroautobuse aptiko 30 tūkst. pakelių cigarečių
  Pasieniečiai sulaikė į Kaliningrado sritį gabentą įtartiną prikabinamą namelį
  Bardinų užkardos pasieniečiai papasakojo apie savo tarnybą pasienyje su Rusija — video
  Tegai:
  pasieniečiai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos