10:38 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad už kilpų laikymą ir medžiojimą kilpomis teisės medžioti neturinčiam sodybos šeimininkui surašytas administracinių pažeidimų protokolas, byla perduota teismui, kuris skirs baudą nuo 600 iki 1700 eurų su kilpų konfiskavimu

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai reido metu Kretingos rajone sulaikė brakonierių kilpininką, anksčiau jau baustą už medžiojimą statant kilpas, praneša Aplinkos apsaugos departamentas (AAD).

  "Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rugpjūčio 26 dieną, trečiadienį, per reidą Kretingos rajone patikrino sodybą, kurioje gyvena asmuo, anksčiau baustas už medžiojimą statant kilpas", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad sodybos ūkiniuose pastatuose rastos 4 paruoštos naudoti kilpos. Nors šeimininkas tikino kilpomis nemedžiojantis, inspektoriai nusprendė patikrinti jo žodžius ir artimiausiame miške rado dvi pastatytas kilpas. Jos buvo padarytos tokiu pat būdu, kaip ir rastos ūkiniuose pastatuose.

  Pranešime teigiama, kad už kilpų laikymą ir medžiojimą kilpomis teisės medžioti neturinčiam sodybos šeimininkui surašytas administracinių pažeidimų protokolas, byla perduota teismui, kuris skirs baudą nuo 600 iki 1700 eurų su kilpų konfiskavimu.

  Be to, rugpjūčio 24–30 dienomis AAD apie galimus pažeidimus gavo 318 pranešimų. Pranešimų priėmimo skyriaus darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 23 kartus, apie medžioklės — 8.

  Dėl atliekų deginimo kreiptasi 30 kartų, netinkamo atliekų tvarkymo — 20, nuotekų — 33, vandens taršos — 12, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų — 5, vandens transporto priemonių — 2, oro taršos — 34, neteisėtų kirtimų — 8 kartus.

  "Šią savaitę sumažėjo į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų — 88, dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais kreiptasi 41 kartą (rugpjūčio 17–23 d. tokių pranešimų buvo 123 ir 61)", — rašoma pranešime.

  Pažymima, jog reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai į reidus vyko 42 kartus. 

  Dar šia tema

  Vilniuje nežinomi asmenys išpaišė ambasados sieną
  Kėdainiuose sulaikyta neblaivi moteris su revolveriu
  Tegai:
  medžioklė, bauda

  Svarbiausios temos