04:53 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Iš viso COVID-19 šiuo metu yra užsikrėtę apie dvidešimt Lietuvos karių. Visi pacientai yra izoliuoti, taip pat izoliuoti ir turėjusieji su jais kontaktus

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Savaitgalį Lietuvos kariuomenėje buvo nustatyti aštuoni nauji COVID-19 atvejai, šį kartą — Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione, praneša kariuomenės spaudos tarnyba savo Facebook paskyroje.

  Taigi, iš viso kariuomenėje patvirtinta 17 atvejų.

  Pranešama, kad visi susirgę kariai yra izoliuoti taip, kaip priklauso, taip pat izoliuoti ir turėjusieji su jais kontaktus. Visi izoliuoti kariai prižiūrimi, jie gauna visą aprūpinimą ir medicininę priežiūrą bei nedalyvauja pratybose.

  Be to, batalione įvesti administraciniai (kasdienio gyvenimo, t. y. visko, kas nesusiję su pratybomis) apribojimai. Į dalinį negali patekti pašaliniai asmenys, karių artimieji gali tik perduoti siuntinius, taip pat imtasi kitų judėjimą į/iš dalinio teritorijos mažinančių priemonių. Visa tai daroma siekiant maksimaliai užkirsti kelią viruso plitimui.

  Lietuvoje iš viso užfiksuoti 2906 koronaviruso infekcijos atvejai. Pasveiko 1840 žmonių, mirė 86 pacientai.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta apie 24,8 milijono infekcijos atvejų, mirė beveik 838 tūkstančiai žmonių.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuvos kariams pastatytos dvi naujos kareivinės
  Aštuoniems nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariams nustatytas COVID-19
  Tegai:
  Lietuvos kariuomenė, COVID-19, koronavirusas

  Svarbiausios temos