18:45 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos vadovai pasveikino visus su rugsėjo 1-ąja bei palinkėjo nuostabių, išradingų, linksmų ir visokeriopai sėkmingų naujų mokslo metų

  VILNIUS, rugsėjo 1 — Sputnik. Mokslo metų pradžios proga šalies gyventojus pasveikino premjeras Saulius Skvernelis ir respublikos prezidentas Gitanas Nausėda.

  "Rugsėjo 1-oji kasmet yra laukiama nauja pradžia. Tačiau šiemet ši pradžia — visai kitokia nei įprasta. Ji kitokia visame pasaulyje. Šiandien į ugdymo ir mokslo įstaigas įžengiame naujoje, viruso sukeltoje realybėje", — Facebook paskyroje rašo Skvernelis.

  Pasak premjero, mes mokomės joje gyventi ir rasti pusiausvyrą tarp saugumo mūsų sveikatai ir emocinės gerovės. Čia ypač svarbus tampa tiesioginis bendravimas ir gyvas mokymasis.

  Premjeras pabrėžia, kad mokytojų ir dėstytojų svarbiausias darbas visų pirma yra ugdyti vaikus, o ne rūpintis, kas ir kokiu atstumu prasilenkė koridoriuje.

  "Turime vadovautis sveiku protu, saugotis, tačiau ne nustumti ugdymą į antrą planą. Reikia nusiteikti, kad greičiausiai susirgimo atvejų mokyklose bus — jų pasitaiko visur. Tam mūsų sveikatos sistema pasirengusi. O jūsų darbas visada buvo ir bus vesti mūsų vaikus pažinimo keliu. <...> Gražios, kad ir nedidelės šventės šiandien ir ypač prasmingų bei saugių mokslo metų!" — palinkėjo premjeras.

  Šalies prezidentas taip pat pasveikino visus su rugsėjo 1-ąja bei palinkėjo nuostabių, išradingų, linksmų ir visokeriopai sėkmingų naujų mokslo metų.

  Tegai:
  Rugsėjo 1-oji

  Svarbiausios temos