07:55 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (120)

  Pastaruoju metu Lietuvoje vėl pradėjo daugėti naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Todėl SAM nuolat atnaujina saugumo rekomendacijas ir griežtina saugumo reikalavimus

  VILNIUS, rugsėjo 1 — Sputnik. Nuo šiol informaciją apie šalies mobiliųjų punktų, kuriuose atliekami tyrimai dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), užimtumą bus galima pasitikrinti internete, apie tai pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Vilniaus senamiestis, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Ši informacija yra prieinama viešai ir visi norintieji gali sužinoti, koks yra konkretaus mobiliojo punkto užimtumas.

  Informacija šioje platformoje yra atnaujinama nuolatos. Šioje platformoje galima rasti informaciją apie 2 savaičių mobiliųjų punktų užimtumą.

  Pastaruoju metu Lietuvoje vėl pradėjo daugėti naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Todėl SAM nuolat atnaujina saugumo rekomendacijas ir griežtina saugumo reikalavimus.

  Vyriausybės sprendimu nuo rugpjūčio 1-osios apsaugines veido kaukes privaloma dėvėti viešajame transporte bei uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, išskyrus atvejus, kai paslaugą teikti klientui su kauke nebūtų įmanoma.

  Rugpjūčio viduryje dar kartą buvo sugriežtinti kaukių dėvėjimo reikalavimai. Nuo šiol kaukes privalu dėvėti viešojo maitinimo įstaigose ir renginiuose, nepriklausomai nuo to, ar jie vyksta uždaroje, ar atviroje erdvėje.

  Be to šiemet dėl COVID-19 pandemijos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija anksčiau rekomendavo atsisakyti masinio renginio, ypač didelėse mokyklose Rugsėjo 1-osios proga. Todėl šiandien mokyklose nevyks tradicinės šventės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (120)

  Dar šia tema

  Lietuva gali patekti į Latvijos "geltonąjį sąrašą"
  PSO įvertino Švedijos kovos su koronavirusu strategiją
  ULAC vadovas papasakojo, ar saugu dovanoti gėles mokytojams esant koronavirusui
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos