22:54 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiuo metu valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas jau yra rezervavę daugiau nei 5 tūkst. sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų

  VILNIUS, rugsėjo 1 — Sputnik. Pirmadienį startuoja Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva įgyvendinama priemonė "Atostogos medikams".

  Pagal šią priemonę šalies sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai jau nuo dabar iki lapkričio 30 dienos galės pasinaudoti 200 eurų vertės turizmo paslaugomis, o paslaugų kainą kompensuos valstybė.

  "Norėdami padėkoti medikams, kurie karantino metu dirbo itin sudėtingomis sąlygomis, iškėlėme medikų poilsio idėją Lietuvoje. Jų poilsiui skirtos lėšos pasieks turizmo sektorių. Šiandien ši priemonė pradedama įgyvendinti. Turizmo paslaugomis nemokamai galės pasinaudoti ir licencijuoti medikai, ir licencijų neturintys sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai", — sakė ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius.

  Šiuo metu valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas jau yra rezervavę daugiau nei 5 tūkst. sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, o paslaugas teikia 655 paslaugų teikėjai.

  Priemonės "Atostogos medikams" biudžetas — 10 mln. eurų. Iš viso Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įgyvendinamoms turizmo skatinimo priemonėms skirta 49 mln. eurų valstybės biudžeto lėšų.

  Dar šia tema

  COVID-19 pasekmės: kaip bus organizuojamas vaikų maitinimas mokyklose
  Lietuva gali patekti į Latvijos "geltonąjį sąrašą"
  Paskelbtas naujų koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje
  Tegai:
  dotacija, medikai

  Svarbiausios temos