09:47 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak pamainos vado, ne tik šį, bet ir anksčiau išgelbėtą katiną savo namuose priglaudė Bendrojo pagalbos centro darbuotoja

  VILNIUS, rugsėjo 2 — Sputnik. Prieš porą dienų ugniagesiai Neries upėje, prie Žvėryno tilto, išgelbėjo mažą katiną, rašo Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba savo Facebook paskyroje.

  Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad į upę yra įmestas arba įkritęs katinas.

  "Atvažiavę pamatėme, kad katinėlis guli mažoje salelėje po tiltu, ant kranto girdėjosi ir jo miauksėjimas. Ugniagesys gelbėtojas Pavel Bžozovskij nubrido upe iki gyvūnėlio ir parnešė jį į krantą. Bendrojo pagalbos centro specialistai susisiekė su gyvūnų globos organizacijos darbuotojais, tačiau pastarieji pranešė, kad katinėliui vietos globos įstaigose nėra. Tad jį visą šlapią ir purviną parsivežėme į gaisrinę", — sakė 2-osios komandos pamainos vadas Gžegož Petkevič.

  Ugniagesiai gelbėtojai katiną nuprausė, pamaitino ir paguldė į dėžutę. Ten jis snaudė, kol ugniagesiai gelbėtojai išvyko į iškvietimą. Tačiau parvažiavę naktį jo neberado.

  "Katinėlis atsigavo ir paspruko, o tiksliau, pasislėpė kažkur garaže. Ryte į darbą atvykusiems kitos pamainos ugniagesiams pasakiau, kad turime svečią ir paprašiau, kad jie jo paieškotų. Po kurio laiko ugniagesiai katinėlį rado gaisriniame automobilyje po variklio dangčiu", — sakė pamainos vadas.

  Pasak Petkevič, ne tik šį, bet ir anksčiau išgelbėtą katiną savo namuose priglaudė Bendrojo pagalbos centro darbuotoja.

  Tegai:
  upė, katinas, ugnegesiai

  Svarbiausios temos