10:22 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiuo sąstatu į Klaipėdos uostą nugabentos trąšos, o tada jis per Radviliškį vyko atgal į Baltarusiją. Panašiu būdu cigaretes kontrabandininkai bandė gabenti ir rugpjūčio pradžioje

  VILNIUS, rugsėjo 2 — Sputnik. Į Radviliškio geležinkelio stotį atvykusio krovininio sąstato vagone pasieniečiai aptiko beveik 10 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį VSAT pareigūnai kartu su AB "Lietuvos geležinkeliai" Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais Radviliškio geležinkelio stotyje patikrino iš Klaipėdos jūrų uosto į Baltarusiją vykusį krovininį traukinį.

  Pasieniečiai turėjo informacijos, kad šiuo sąstatu gali būti gabenamas nelegalus krovinys. Viename krovininiame vagone įrengtose slėptuvėse VSAT pareigūnai aptiko 9160 pakelių cigarečių "Fest", "Minsk Capital QS" ir "Minsk Capital MS". Rūkalai pažymėti baltarusiškais akcizo ženklais.

  Šiuo traukiniu į Klaipėdą iš Baltarusijos buvo nugabentos trąšos. Įtariama, kad tuščiame vagone slėptus rūkalus kontrabandininkai tikėjosi pasiimti sąstatui grįžtant į Baltarusiją.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

  Analogišką bandymą taip gabenti rūkalus pasieniečiai jau buvo užkardę rugpjūčio pradžioje. Tuomet trąšas į Klaipėdą nuvežusiame ir Radviliškyje patikrintame traukinyje buvo aptikti beveik 26 tūkst. kontrabandinių baltarusiškų cigarečių pakelių.

  Dar šia tema

  VSAT vaizdo įraše parodė sieną su Rusija saugančios užkardos darbą
  Iš Latvijos atvykęs vairuotojas įtariamas pateikęs suklastotą suomišką dokumentą
  Pasieniečiai areštavo ukrainietį, turėjusį galimai suklastotą vairuotojo pažymėjimą
  Tegai:
  baltarusiškos cigaretės, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos