10:42 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Apklausos metu įtariamasis pripažino savo kaltę dėl smurto, nužudymo ir padegimo. Anksčiau jis buvo teistas dėl išžaginimo ir smurto artimoje aplinkoje

  VILNIUS, rugsėjo 2 — Sputnik. Raseinių rajono gyventojas įtariamas padegęs namą ir taip pražudęs savo sugyventinę ir jos motiną, apie tai pranešė Generalinė prokuratūra.

  Antradienį, rugsėjo 1 dieną, apie 19:45 val., Raseinių centre sulaikytas 35-erių Raseinių rajono gyventojas, kuriam šiandien pareikšti įtarimai dėl galimo moterų nužudymo.

  Vyras buvo ieškomas policijos turint duomenų, kad jis galėjo smurtauti prieš sugyventinę ir jos mamą bei padegti namą, kuriame kartu gyveno. Manoma, kad kilus konfliktui, vyras smurtavo prieš moteris, o vėliau, papylęs degaus skysčio, įtariama, benzino, padegė namus ir pabėgo.

  Šiandien kreiptasi į teismą su prašymu skirti įtariamajam griežčiausią kardomąją priemonę — suėmimą 3 mėnesiams. Suimti vyrą prašoma, nes jis gali bėgti nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo, trukdyti procesui ar daryti naujus nusikaltimus.

  Apklausos metu Raseinių rajono gyventojas savo kaltę pripažino.

  Įtariamasis anksčiau ne kartą buvo įkliuvęs policijos pareigūnams — Norvegijoje teistas dėl išžaginimo, o Lietuvoje 5 kartus dėl smurto artimoje aplinkoje.

  Tam, kas nužudė savo artimuosius, du ar daugiau žmones, ir tam, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą, gresia įvairios bausmės, iš kurių maksimali — laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

  Dar šia tema

  Iš Pravieniškių pabėgo už žmogžudystę nuteistas vyras
  Šiauliuose rugsėjo 1-osios rytą buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas
  Joniškio rajone sulaikyti mikroautobusą vairavę neblaivūs latviai — video
  Tegai:
  prokuratūra, nužudymas, gaisras, Raseinių rajonas

  Svarbiausios temos