06:14 2020 Rugsėjo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1702
 • RUB92.1625
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiams atlikus automobilio patikrinimą paaiškėjo, kad po jo priekinėmis sėdynėmis ir dugne yra įrengtos slėptuvės

  VILNIUS, rugsėjo 2 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė vilnietį, kuris automobilio "Opel Insignia" slėptuvėse gabeno 2000 pakelių baltarusiškų cigarečių. Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį VSAT pareigūnai Šalčininkų rajono Širvių kaimo prieigose, kelyje Dieveniškės–Šalčininkai, patikrino 32 metų Vilniaus gyventojo ir jo vairuoto automobilio "Opel Insignia" dokumentus.

  Vilnietis pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus. "Opel Insignia" VSAT pareigūnams pasirodė įtartinas, todėl buvo nugabentas ir detaliai patikrintas.

  Atlikus 2009 metų laidos automobilio patikrinimą paaiškėjo, kad po jo priekinėmis sėdynėmis ir dugne yra įrengtos slėptuvės. Iš jų pasieniečiai ištraukė 2000 pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojui pradėta administracinės bylos teisena. Už tokį pažeidimą vilniečiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti mašiną, kuria gabentos neteisėtos prekės.

  Dar šia tema

  Iš Latvijos atvykęs vairuotojas įtariamas pateikęs suklastotą suomišką dokumentą
  Pasieniečiai areštavo ukrainietį, turėjusį galimai suklastotą vairuotojo pažymėjimą
  Sulaikytas daugiau nei 58 000 eurų ir galimai klastotas tapatybės korteles gabenęs latvis
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos