00:24 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj, rugsėjo 3 dieną, Avinui bus galimybė susitaikyti su žmogumi, kurį kažkada nepelnytai įžeidė, Ožiaragiui rekomenduojama sutelkti dėmesį į malonumą teikiančias veiklas

  Diena, kai neturėtumėte užsiimti finansiniais ir verslo projektais — iš jų nebus naudos.

  Užtat galite atsipalaiduoti, išvalyti namus, susitvarkyti daiktus — tiek tikrus, tiek virtualius. Šiuo metu taip pat reikia išlaikyti ramybę ir išlaikyti harmoniją visais lygmenimis — būtina atsisakyti net staigių judesių ir įžeidžiamų žodžių, adresuotų kitiems žmonėms.

  Avinas (21.03 - 20.04)


  Bus galimybė susitaikyti su žmogumi, kurį kažkada nepelnytai įžeidėte: šiandien jis bus pasirengęs pusiaukelėje susitikti su jumis ir priimti jūsų atsiprašymus bei paaiškinimus.

  Jautis (21.04 - 21.05)
  Yra didelė profesinės klaidos rizika, kurią reikės nedelsiant surasti ir kuo greičiau ištaisyti — tokiu atveju yra tikimybė, kad valdžia nepastebės jūsų klaidos.

  Dvyniai (22.05 - 21.06)
  Jūs neturėtumėte susierzinti ir pykti dėl smulkmenų, kurios nevertos jūsų dėmesio, geriau — ir produktyviau — išleisti energiją sprendžiant profesinius ir buitinius klausimus.

  Vėžys (22.06 - 22.07)
  Nereikėtų ignoruoti pastabos, kurią mylimas žmogus gali padaryti šią dieną — turite išklausyti ją ir iš to, kas pasakyta, padaryti teisingas išvadas.

  Liūtas (23.07–21.08)
  Rekomenduojama atsisakyti įpročio būti aukščiau aplinkinių žmonių: atrodysite juokingai, ir tai nėra tas efektas, kurio bandote pasiekti.

  Mergelė (08.24 - 09.23)
  Neturėtumėte priimti svarbių profesinių ir kitų sprendimų — labai tikėtina, kad jie pasirodys esą neteisingi, todėl vėliau teks jų gailėtis.

  Svarstyklės (24.09 - 23.10)
  Nepageidautina (išskyrus atvejus, kai, žinoma, esate Julijus Cezaris) daryti kelis dalykus vienu metu: geriau pasirinkti vieną — prioritetinę — kryptį ir eiti tik ta linkme.

  Skorpionas (24.10 - 22.11)
  Galite pamiršti įvykius, klaidas ir klaidingus supratimus ir pradėti gyvenimą nuo nulio — dėl to padarytos išvados leis kurti ateitį tokią, kokios norite.

  Šaulys (23.11 - 21.12)


  Aktyvūs veiksmai šiandien nėra sveikintini — vertėtų savo elgesį paversti ramiu ir pamatuotu kanalu, nes, kaip žinia, visur pasiseka tam, kas neskuba.

  Ožiaragis (12.22 - 01.20)
  Deja, darbo problemų sprendimas nebus vainikuotas sėkme, todėl rekomenduojama sutelkti dėmesį į malonumą teikiančias veiklas — pavyzdžiui, į savo pomėgį.

  Vandenis (21.01 - 18.02)
  Nepageidautina pasirašyti svarbius dokumentus, sutartis ar susitarimus, nes nelemta klaida gali prasibrauti į tekstą, geriau šį procesą atidėti palankesniam laikui.

  Žuvys (19.02 - 20.03)
  Energija, kurios antplūdį pajusite šią dieną, turi būti išleista taupiai, nukreipiant ją į svarbiausius reikalus ir, jei įmanoma, atsijojant ne tokius svarbius dalykus.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos