10:25 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (345)

  Lietuvos kryptimi yra keturi pasienio kontrolės punktai — "Kamennyj Log", "Benekainys", "Privalka" ir "Kotlovka"

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Iš Baltarusijos į Lietuvą negali patekti šimtai sunkvežimių, rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

  Ketvirtadienio 8:00 val. duomenimis, Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje yra daugiau nei 330 sunkvežimių. Daugiausia sunkvežimių stovi "Benekainių" pasienio kontrolės punkte, kur eilėje laukia daugiau nei 140 transporto priemonių.

  "Kamennyj Log" pasienio kontrolės punkte yra daugiau nei šimtas sunkvežimių, "Privalkoje" — daugiau nei 50, o "Kotlovkoje" — daugiau nei 40 sunkvežimių.

  "Vidžių" ir "Lošos" pasienio kontrolės punktai neveikia.

  Eilių yra ir Latvijos kryptimi — iš viso "Grigorovščinos" ir "Urbanų" pasienio kontrolės punktuose yra daugiau nei 240 sunkvežimių.

  Lenkijos ir Ukrainos kryptimi eilių nėra.

  Paprastai eilės Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje susidaro savaitgaliais ir švenčių dienomis. Taip pat sunki padėtis pasienyje susidaro, jei Lietuvos pusėje įvyksta koks nors techninis gedimas. Šis ruožas laikomas judriausiu, nes sunkvežimių vairuotojai bando sutaupyti degalų, kadangi per Lietuvą jie gali įvežti dvigubai daugiau degalų nei per kitas ES šalis.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (345)
  Tegai:
  eilės pasienyje, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos