06:26 2020 Rugsėjo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1702
 • RUB92.1625
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime pažymima, kad šios paramos tikslas yra skatinti naudoti elektra, biometanu, suslėgtomis ar suskystintomis gamtinėmis dujomis varomas transporto priemones ir mažinti transporto sektoriaus keliamą taršą

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Paramai iš Klimato kaitos programos miesto ir priemiestinio viešojo transporto parkams atnaujinti mažiau taršiomis transporto priemonėmis gauta daugiau nei tikėtasi, praneša Aplinkos ministerija.

  Pabrėžiama, kad šiai paramai skirta 20 mln. eurų, o Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) iki rugsėjo 1 dienos, kai baigėsi laikas paraiškoms teikti, gavo 10 paraiškų už beveik 34 mln. eurų.

  Pranešime pažymima, kad šios paramos tikslas yra skatinti naudoti elektra, biometanu, suslėgtomis ar suskystintomis gamtinėmis dujomis varomas transporto priemones ir taip mažinti transporto sektoriaus keliamą taršą.

  Minėtas sektorius išmeta beveik trečdalį šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalyje, todėl jam skiriama ypač daug dėmesio kovojant su klimato kaita.

  Pažymima, kad Aplinkos ministerija siekia mažinti transporto keliamą taršą ir kita Klimato kaitos programos priemone.

  Todėl iki spalio 1 dienos juridiniai asmenys gali teikti paraiškas paramai įsigyti alternatyvų kurą naudojančias transporto priemones ir subsidijas joms reikalingai infrastruktūrai kurti ar plėsti.

  Dar šia tema

  KAM informavo Baltarusiją apie karines pratybas Lietuvoje
  VRK užtikrina: rinkimai bus organizuojami saugiai
  Tegai:
  paraiška, aplinkos tarša, viešasis transportas

  Svarbiausios temos