11:17 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įtariamieji net nesuvokė realios pagrobto turto vertės ir už parduotus paveikslus gautą menką sumą spėjo išleisti kvaišalams

  VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Meno kūrinių vagys, nespėję realizuoti visų pavogtų paveikslų, operatyviai sulaikyti ir uždaryti į areštinę, praneša Lietuvos policija.

  Rugpjūčio 30 dieną, apie 13:00, Vilniuje, Dariaus ir Girėno gatvėje, buvo pastebėta, kad iš moters nuomojamo buto pavogtas televizorius, įvairūs paveikslai, tarp kurių buvo dailininko Ojaro Mašidlausko paveikslai ir kiti daiktai. Padarytą žalą nukentėjusioji įvertino daugiau nei 13 tūkst. eurų.

  Apie incidentą savo Facebook paskyroje parašė ir nukentėjęs menininkas. Jis paskelbė pavogtų paveikslų nuotraukas ir prašė žmonių, kurie pastebės kur nors šiuos paveikslus, informuoti jį.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

  Kriminalistai operatyviai surado įtariamuosius bei pagrobtų daiktų realizavimo vietą.

  Rugsėjo 1 d., apie 18:40, sostinės Skroblų g. kriminalistai žaibiškai sulaikė keturis įtariamuosius, jų amžius — nuo 18 iki 23 metų. Trys jauni vyrai ir moteris atsidūrė areštinėje.

  Tyrimo metu buvo rasta dalis dar nerealizuoto pagrobto turto. Įtariamieji net nesuvokė realios pagrobto turto vertės ir už parduotus paveikslus gautą menką sumą spėjo išleisti kvaišalams.

  Ikiteisminio tyrimo veiksmai tęsiami, įtariamųjų ratas gali plėstis.

  Pažymima, kad įtariamieji policijai žinomi, ne kartą teisti už plėšimus, vagystes, narkotinių medžiagų platinimą. Jiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Dar šia tema

  Kėdainių rajone pavogta automobilyje palikta rankinė
  Sulaikytas Trakų rajono gyventojas, kuris pavogė "Audi A4" automobilį — video
  Lietuvoje pavogtas vienintelis toks šalyje esantis BMW automobilis
  Ignalinoje pavogta beveik 4000 medicininių kaukių
  Tegai:
  vagystė, policija, meno kūrinys

  Svarbiausios temos