09:25 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiemet valstybės investicijų projektams pataisos įstaigų sistemoje skirta 2,8 mln. eurų ir dar 2 mln. eurų remonto išlaidoms

  VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. Šiandien Vilniaus pataisos namuose baigiama pertvarkyti iš uždaryto Lukiškių kalėjimo perkelto tardymo izoliatoriaus infrastruktūrą, apie tai savo Facebook paskyroje rašo teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

  Jo teigimu, rekonstruotos patalpos nuteistiesiems užtikrins aukščiausius tokioms įstaigoms taikomus higienos, sanitarijos, buitinių sąlygų standartus.

  "Bausmių vykdymo sistemoje kaliniams siekiame sudaryti orias, socialinius ir buities poreikius atitinkančias sąlygas ir atsisakyti praeities paveldo. Žmogus yra skatinamas keisti savo elgesį, pasiruošti naujam gyvenimui laisvėje, ir šiame procese ne mažiau svarbi aplinka, kurioje jis praleidžia bausmės laiką, galimybė palaikyti ryšį su šeima, artimaisiais", — teigė jis.

  Тюрьма Лукишкес
  Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius Vilniaus pataisos namuose

  Be to, modernizuojant pataisos įstaigas, palaipsniui bus atsisakoma didelių bendrabutinio tipo gyvenamųjų erdvių, kuriose bausmę atlieka po keliolika ar net dešimtis asmenų, taip pat gerinamos pareigūnų darbo sąlygos.

  Šiais metais bus įrengta apie tūkstantį naujų kamerų.

  Тюрьма Лукишкес
  Vilniaus pataisos namai

  Teisingumo ministerijos pranešime teigiama, jog metų pabaigoje užbaigus visus darbus, Vilniaus pataisos namų tardymo izoliatoriuje bus įrengtos 54 kameros 177 asmenims.

  Šiemet valstybės investicijų projektams pataisos įstaigų sistemoje skirta 2,8 mln. eurų ir dar 2 mln. eurų remonto išlaidoms. 

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kada BelAE pagamins pirmąsias kilovatvalandes
  "airBaltic" pradės vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Kijevą
  Tegai:
  Vilnius, pataisos namai, Teisingumo ministerija

  Svarbiausios temos