14:01 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Krovininis automobilis, galimai sprogus padangai, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su lengvaisiais automobiliais

  VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. Mažeikių rajone krovininis automobilis susidūrė su lengvaisiais automobiliais, yra aukų, praneša Lietuvos policija.

  Incidentas įvyko ketvirtadienį, rugsėjo 3 dieną, apie 13:50, kelio Kuršėnai–Mažeikiai 46-ame kilometre. Policijos duomenimis, krovininis automobilis "Scania", vairuojamas 1960 metais gimusio vyro, galimai sprogus padangai, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliais "Hyundai Santa Fe", vairuojamu 1978 metais gimusio vyro, ir "Toyota Avensis", vairuojamu 1985 metais gimusios moters.

  Kaip praneša policija, eismo įvykio metu žuvo lengvųjų automobilių vairuotojai, krovininio automobilio vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Be to, policijos duomenimis, dar viena mirtina avarija ketvirtadienį apie 10:30 įvyko Trakų rajone, kelio Vilnius–Prienai–Marijampolė 30-ame kilometre. Anot policijos, automobilis "Opel Astra", vairuojamas 1970 metais gimusio vyro, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu "Scania". Eismo įvykio metu žuvo "Opel Astra" vairuotojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Dar šia tema

  Panevėžio rajone per avariją žuvo automobilio vairuotojas ir keleivė
  Draudikai įvardijo penkias avaringiausias gatves Lietuvoje
  Avarija Vilniuje: po susidūrimo su BMW motociklininkas neišgyveno
  Tegai:
  Lietuva, Mažeikiai, avarija

  Svarbiausios temos