04:14 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad automobilio paiešką vakar paskelbė Olandijos pareigūnai

  VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. Po gaudynių Lazdijų rajone pasieniečiai sulaikė kaunietį, įtariama, vairavusį ką tik Olandijoje pavogtą automobilį "BMW 535D". Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Ketvirtadienį VSAT pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose stabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį "BMW 535D" su vokiškais numeriais. Jo vairuotojas nepakluso šalikelėje prie tarnybinio automobilio "Škoda Octavia Scout" stovėjusių pasieniečių nurodymui ir nuvažiavo Lazdijų link.

  Pasieniečiai jį nusivijo įjungtais šviesos ir garso signalais. Bėglys nuo VSAT pareigūnų spruko greičiu, viršijančiu 170 km/h.

  Maždaug už 5 km nuo stabdymo vietos "BMW 535D" vijęsi pasieniečiai pamatė nuo kelio į šalikelės griovį nuvažiavusį automobilį. Įtariama, kad bėglys bandė nuo pagrindinio kelio nusukti į šalutinį keliuką, bet dėl didelio greičio nesuvaldė automobilio.

  Kai pasieniečiai priėjo prie "BMW 535D", vairuotojas jau buvo pasišalinęs. VSAT pareigūnai ėmėsi tikrinti čia pat esantį mišką. Netrukus maždaug už puskilometrio nuo palikto automobilio pasieniečiai miške sulaikė pasislėpusį vyrą.

  Nustatyta, kad tai — 23-ejų Kauno gyventojas, įtariama, vairavęs "BMW 535D". Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad šio 2011 metų laidos automobilio kaip vogto paiešką vakar paskelbė Olandijos pareigūnai.

  Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Sulaikytą kaunietį pasieniečiai uždarė į areštinę, o penktadienį priešpiet tebevykdė jo apklausą.

  Dar šia tema

  Sulaikytas daugiau nei 58 000 eurų ir galimai klastotas tapatybės korteles gabenęs latvis
  Pasieniečiai vėl aptiko kontrabandinius rūkalus į Klaipėdą trąšas gabenusiame traukinyje
  Vilnietis automobilio slėptuvėse gabeno 2000 pakelių cigarečių
  Tegai:
  vogtas automobilis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos