08:19 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Oro bendrovė "Norwegian Air Shuttle" keleivius į Norvegijos miestą skraidins du kartus per savaitę: trečiadieniais ir šeštadieniais

  VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Spalio pradžioje Bergeną (Norvegijoje) bus galima pasiekti tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, apie tai pranešė Lietuvos oro uostai.

  Keleivinius skrydžius du kartus per savaitę vykdys maršrutų plėtrą šalyje tęsianti oro bendrovė "Norwegian Air Shuttle". 

  Pirmasis skrydis nauju maršrutu Vilnius–Bergenas numatytas spalio 3-iąją. Oro bendrovė "Norwegian Air Shuttle" keleivius į Norvegijos miestą skraidins du kartus per savaitę: trečiadieniais ir šeštadieniais. Bilietus skrydžiams galima įsigyti oficialioje oro bendrovės svetainėje. 

  "Norwegian Air Shuttle" bendrovė taip pat jau atnaujinusi tiesioginius skrydžius į Oslą iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

  Taip pat priminta, kad oro bendrovė "Norwegian Air Shuttle" savo orlaiviuose taiko saugumo taisykles: lipant ir išlipant iš orlaivio, visi keliautojai prašomi laikytis saugaus atstumo, orlaiviuose stengiamasi taip pat laikytis saugaus atstumo, todėl keleiviai sodinami išlaikant atitinkamus tarpus tarp sėdynių, jei tai įmanoma. Visi, vyresni nei 6 metų amžiaus keleiviai, lėktuvuose privalo dėvėti apsauginę veido kaukę.

  Orlaiviai yra kruopščiai valomi ir reguliariai dezinfekuojami, taip pat juose naudojama pažangi oro filtravimo sistema, pašalinanti ore esančias bakterijas ir virusus. 

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostuose — tik su apsauginėmis veido kaukėmis
  Tegai:
  Lietuvos oro uostai, Norvegija, skrydžiai

  Svarbiausios temos