01:53 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (126)

  Pranešama, kad 14 iš jų užregistruota Vilniaus, 8 — Kauno, 6 — Šiaulių, 4 — Utenos, 2 — Tauragės ir po 1 — Klaipėdos ir Marijampolės apskrityse

  VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rugsėjo 5 dienos duomenimis, per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 36 COVID-19 atvejai.

  Pranešama, kad 14 iš jų užregistruota Vilniaus, 8 — Kauno, 6 — Šiaulių, 4 — Utenos, 2 — Tauragės ir po 1 — Klaipėdos ir Marijampolės apskrityse.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 3040 koronaviruso atvejų, tebeserga 989 asmenys, 1952 pasveiko.

  NVSC teigia, kad Šiaulių apskrityje per praėjusią parą patvirtinti 5 nauji COVID-19 atvejai, kurie yra siejami su protrūkiu vienoje siuvimo įmonėje.

  Pažymima, kad pirmasis susirgimas šioje įmonėje buvo užfiksuotas rugsėjo 2 dieną. Iš viso su šiuo protrūkiu siejami jau 7 susirgimai, įskaitant patvirtintus praėjusią parą.

  Vienas atvejis vakar nustatytas Tauragės apskrityje, yra susijęs su protrūkiu viename iš kariuomenės dalinių. Iš viso su šiuo židiniu siejami 33 susirgimai, įskaitant patvirtintą praėjusią parą.

  "3 atvejai per vakarykštę parą patvirtinti Vilniaus apskrityje siejami su įmone, dalyvaujančia Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) statybos projekte. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 14 susirgimų, įskaitant patvirtintus per praėjusią parą", — teigiama pranešime.

  Taip pat dar 2 atvejai, patvirtinti Vilniaus apskrityje, siejami su protrūkiu Vilniaus oro uosto (VNO) pasienio užkardoje. Susirgę asmenys koronavirusui būdingų simptomų nejaučia. Iš viso su šiuo židiniu siejami 6 atvejai.

  Taip pat dar 1 atvejis Vilniaus apskrityje siejamas su choru "Draugiški projektai", 3 atvejai Utenos apskrityje siejami su jau žinomu šeiminiu protrūkiu Molėtų rajone.

  Pažymima, kad 2 atvejai Kauno apskrityje siejami su krikštynų švente Raseinių rajone, iš viso su šiuo židiniu susiję 5 atvejai, įskaitant patvirtintus per vakarykštę parą.

  NVSC teigia, kad šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė asmenys — 7 Vilniaus, 4 Kauno, po 1 Klaipėdos, Utenos ir Marijampolės apskrityse.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (126)

  Dar šia tema

  Klaipėdoje ir Raseiniuose mokiniams buvo nustatytas užsikrėtimas COVID-19
  NVSC apie moksleivių izoliaciją Raseinių r. mokykloje: kontakto kontaktas nėra rizika
  Tegai:
  koronavirusas

  Svarbiausios temos