01:30 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas pranešė, kad sekmadienį mokykla buvo dezinfekuota ir šiandien jau tęsia darbą

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Koronavirusas buvo diagnozuotas sostinės Martyno Mažvydo progimnazijos pradinukui, sekmadienio vakarą savo "Facebook" paskyroje paskelbė Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas.

  "Šiandien Vilniuje M. Mažvydo progimnazijos pradinukui nustatytas koronavirusas. Užsikrėtė iš šeimos nario ir šeima tik sužinojusi rezultatus iš karto izoliavosi, todėl moksleivio penktadienį mokykloje jau nebuvo", — socialiniame tinkle parašė vicemeras.

  Skelbiama, kad artimiausią laikotarpį visai klasei bus taikomas nuotolinis mokymas.

  Sekmadienį mokykla buvo kruopščiai dezinfekuota ir šiandien darbą tęs pagal tvarkaraštį. Mitalas pažymėjo, kad vaikai iš skirtingų klasių šiuo atveju tarpusavyje nekontaktavo.

  "Linkiu visiems stiprybės ir šalto proto, panašių situacijų šiais mokslo metais dar tikrai bus. Mokiniams ir jų tėvams svarbiausia būti atsargiems — pastebėjus peršalimo simptomus geriau likti namie, o jei šeimoje patvirtintas atvejis, iš karto informuokite ugdymo įstaigą. Tai leis priimti teisingiausius sprendimus", — rašo vicemeras.

  Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 43 nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius siekia 3083, 1954 pasveiko. Nuo COVID-19 iš viso mirė 86 asmenys.

  Dar šia tema

  ULAC vadovas įvardijo svarbiausius dalykus kontroliuojant užkrečiamųjų ligų plitimą
  Lietuvoje nustatyti 43 nauji COVID-19 atvejai
  Žiniasklaida: ES atsilieka nuo JAV ir JK vakcinose dėl COVID-19
  Trampas palygino Rusijos ir Amerikos vakcinas nuo koronaviruso  
  Tegai:
  Vilnius, COVID-19

  Svarbiausios temos