09:42 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad kailinių žvėrelių augintojas, pavėlavęs pateikti paraišką dėl svarbios priežasties, gali ją pateikti iki 2020 metų spalio 12 dienos (įskaitytinai)

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Kailinių žvėrelių augintojams, dėl koronaviruso protrūkio susidūrusiems su sunkumais, bus iš dalies kompensuotos prarastos pajamos, praneša Žemės ūkio ministerija.

  Pabrėžiama, kad nereikšmingos (de minimis) valstybės pagalbos dydis — 4 eurai už šinšilą ir ne vyresnę kaip 10 mėnesių amžiaus audinę. Tuo pačiu teigiama, kad Pžpagalba teikiama išmokant vienkartinę išmoką.

  "Paraiškos teikiamos rajono, kuriame registruota kailinių žvėrelių augintojo valda, savivaldybės administracijai nuo 2020 metų rugsėjo 7 dienos iki 2020 metų rugsėjo 25 dienos (įskaitytinai)", — rašoma pranešime.

  Pažymima, kad kailinių žvėrelių augintojas, pavėlavęs pateikti paraišką dėl svarbios priežasties, gali ją pateikti iki 2020 metų spalio 12 dienos (įskaitytinai).

  Šią paramą išmokės Nacionalinė mokėjimo agentūra.

  Taip pat pabrėžiama, jog Žemės ūkio ministro 2020 metų rugsėjo 3 dienos įsakyme Nr. 3D-634 numatyti reikalavimai, kuriuos turi atitikti norintis gauti pagalbą kailinių žvėrelių augintojas, sąlygos pagalbai gauti, paraiškų teikimo tvarka ir kt.

  Dar šia tema

  COVID-19 atvejų skaičius rugpjūtį atsispindėjo ES šalių gamybos rodikliuose
  Lingienė: apie 200 mokinių yra izoliacijoje dėl koronaviruso
  Tegai:
  parama, gyvūnai, kailiniai

  Svarbiausios temos