09:32 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Artimiausiomis dienomis policijos pareigūnai su savivaldybės administracija bei teritoriniu VMVT padaliniu kartu organizuos bendras priemones, siekiant išsiaiškinti nelegalią veiklą, susijusią su gyvūnų veisimu, ir kitus pažeidimus

  VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Nuo rugsėjo 5 dienos policija yra pradėjusi penkis ikiteisminius tyrimus dėl žiauraus elgesio su gyvūnais Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Širvintų ir Kretingos rajonuose, praneša Policijos departamentas.

  Dar vienas atvejis, susijęs su policijos ir Veterinarijos tarnybos patikrinimais, užfiksuotas Kėdaniuose — čia ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir pasipriešinimo pareigūnams.

  Dėl kai kurių kitų pranešimų informacija dar tikslinama, renkami papildomi duomenys ir sprendžiama dėl ikiteisminių tyrimų pradėjimo.

  Atsižvelgiant į pastarųjų dienų įvykius, susijusius su gyvūnų gerovės užtikrinimu, policijos generalinis komisaras pavedė apskričių vyriausiesiems policijos komisariatams imtis lyderystės ir kontaktuoti su savivaldybės administracija bei teritoriniu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos padaliniu, kartu organizuoti bendras priemones, siekiant išsiaiškinti nelegalią veiklą, susijusią su gyvūnų veisimu, ar kitus pažeidimus, susijusius su gyvūnų gerove.

  Įstaigoms nurodyta surinkti duomenis iš savivaldybių administracijų apie gyvūnų globėjus ar kitus paimtą gyvūną galinčius laikinai laikyti gyvūnų laikytojus, su kuriais savivaldybė yra sudariusi sutartis, bei savivaldybės administracijos atstovo, įgalioto vykdyti gyvūnų paėmimą, kontaktus.

  Dar šia tema

  VMVT su policija atlieka tyrimus dėl fiksuojamų gyvūnų laikymo sąlygų pažeidimų
  Konservatoriai siūlo griežtinti atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnais
  Jonavoje konfiskuotas metaliniu strypu muštas šuo
  Tegai:
  žiaurus elgesys su gyvūnais, gyvūnas, policija

  Svarbiausios temos