18:42 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (397)

  Taip pat ši naujovė leis užtikrinti, kad daugiau žmonių galėtų prisiskambinti į NVSC karštąja liniją dėl kitų aktualių klausimų. Šiuo metu sulaukiama itin daug skambučių, kai žmonės kreipiasi dėl galimai turėto sąlyčio

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Nuo šiol asmenys, kurie turėjo sąlytį su sergančiais koronavirusine infekcija arba lankėsi susirgusiųjų nurodytose buvimo vietose, savo duomenis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams galės pateikti elektroniniu būdu, praneša NVSC.

  Pabrėžiama, kad pateikę duomenis žmonės sulauks NVSC specialistų, atliksiančių individualų rizikos vertinimą, skambučio.

  "Tokia naujovė bus taikoma, atsižvelgus, kad ne visais atvejais užsikrėtusieji koronavirusu nurodo visus asmenis, su kuriais bendravo, tad NVSC specialistai apie tokius sąlytį galimai turėjusius žmones išvis nežino ir negali jų identifikuoti. Taigi galimybė duomenis pateikti elektroniniu būdu leis greičiau identifikuoti ir informuoti, kokių priemonių asmenys turėtų imtis", — teigiama pranešime.

  Taip pat ši naujovė leis užtikrinti, kad daugiau žmonių galėtų prisiskambinti į NVSC karštąja liniją dėl kitų aktualių klausimų. Šiuo metu sulaukiama itin daug skambučių, kai žmonės kreipiasi dėl galimai turėto sąlyčio. 

  Šiuo metu Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinti 3163 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1056 asmenys, 2008 pasveiko.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (397)

  Dar šia tema

  Premjero patarėjas neleido žurnalistams užduoti klausimo apie Savicką
  "Nematomas priešas": sveikatos apsaugos ministras paragino lietuvius dėvėti kaukes
  Tegai:
  elektroniniu būdu, kompiuteris, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Svarbiausios temos