11:51 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (347)

  Trečią savaitę iš eilės traukiniuose su pieno miltelių kroviniu kontrabandos siuntas aptikę Lietuvos muitininkai socialiniuose tinkluose paskelbė žinutę atkakliems kontrabandos krovikams

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Lietuvos muitininkai iš Baltarusijos atvažiavusiuose traukiniuose aptiko cigarečių kontrabandos siuntas. Apie tai pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba savo Facebook paskyroje.

  "Jau trečią savaitę iš eilės, iš Baltarusijos atvažiavusiuose traukiniuose su pieno miltelių kroviniu, Kenos geležinkelio poste dirbantys Lietuvos muitininkai vis aptinka cigarečių kontrabandos siuntas. Rūkalai nė nemaskuojami — tiesiog atvirai sumetami ant pieno miltelių maišų", — sakoma muitininkų pranešime.

  Anot muitininkų, rugpjūčio 28 dieną šitaip buvo sulaikytos 10 dėžių, rugsėjo 1-ąją — 80 dėžių, o rugsėjo 7 dieną — 57 dėžės nelegalių rūkalų.

  Pareigūnų teigimu, bendra visų trijų kontrabandos siuntų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 259 tūkst. eurų.

  "Gal kas galėtų pranešti atkakliems kontrabandos krovikams, jog jų siuntos nenuvažiuoja toliau Kenos geležinkelio posto?" — pajuokavo pareigūnai.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (347)

  Dar šia tema

  Muitininkai: šešėliniai vertelgos skuba užpildyti nelegalių rūkalų "deficitą"
  Muitininkai furgone aptiko daugiau nei 4 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų — video
  Vilnietis automobilio slėptuvėse gabeno 2000 pakelių cigarečių
  Vilkaviškyje kratos metu rasta kontrabandinių cigarečių ir nelegalaus alkoholio
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos