04:47 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (120)

  Du kartus per metus vykstančio išpardavimo "Jamam" metu "Akropolio" prekybos ir pramogų centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose ankstesniais metais apsipirkdavo daugiau nei 400 tūkst. pirkėjų

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Kiekvienais metais, lapkričio pabaigoje, prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vykdavusi didelių nuolaidų akcija "Jamam" šiemet nebus organizuojama dėl koronaviruso plitimo rizikos, rašoma bendrovės pranešime.

  Šimtus tūkstančių pirkėjų sutraukiančios nuolaidų akcijos "Akropolis Group" nusprendė atsisakyti, siekiant vengti didelių žmonių susibūrimų ir taip užtikrinti maksimalų prekybos centrų lankytojų ir darbuotojų saugumą.

  "Šiuo metu svarbiausias mūsų prioritetas yra lankytojų ir darbuotojų saugumas, saugaus apsipirkimo užtikrinimui skiriame didžiausią dėmesį. Dėl šios priežasties rudeninio "Jamam" šiemet nusprendėme neorganizuoti. Tikimės, kad šios akcijos gerbėjai supras tokio mūsų sprendimo motyvus ir jį palaikys", — sakė "Akropolis Group" komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

  Jis pridūrė, kad nuo rugpjūčio mėnesio ir toliau bus vykdoma tęstinė kampanija "Akropolio Superžvaigždės", kurios metu lankytojai galės pasinaudoti įvairiais išskirtiniais, nuolat atnaujinamais, skirtingų parduotuvių pasiūlymais.

  Šiais metais dėl koronaviruso plitimo rizikos ir karantino ribojimų "Akropoliuose" nevyko ir gegužės mėnesį rengiamas pavasarinis "Jamam" išpardavimas.

  Du kartus per metus vykstančio išpardavimo "Jamam" metu "Akropolio" prekybos ir pramogų centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose ankstesniais metais apsipirkdavo daugiau nei 400 tūkst. pirkėjų. Šios akcijos pradėtos rengti nuo 2009 metų.

  Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinti 3199 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1070 asmenų, 2030 — pasveiko.

  Šią savaitę, nuo rugsėjo 7 iki 13 dienos, Molėtų, Kauno, Trakų, Švenčionių, Šilalės, Jurbarko, Tauragės ir Pasvalio rajonų, taip pat Elektrėnų savivaldybės, Vilniaus ir Kauno miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso infekcijos. Šiose 11 savivaldybių fiksuojamas didesnis sergamumas negu kitose Lietuvos savivaldybėse.

  Nuo rugpjūčio pabaigos valstybėje sugriežtinti kaukių dėvėjimo reikalavimai. Nuo šiol kaukes privalu dėvėti viešojo maitinimo įstaigose ir renginiuose, nepriklausomai nuo to, ar jie vyksta uždaroje, ar atviroje erdvėje.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (120)

  Dar šia tema

  Lietuvoje patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius siekia 3199
  Greitaisiais testais pradedami tirti švietimo įstaigų darbuotojai
  Žurnalas "Lancet" kreipėsi į rusų vakcinos nuo COVID-19 kūrėjus
  Tegai:
  koronavirusas, Akropolis

  Svarbiausios temos