07:52 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  STT Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininko teigimu, šios akcijos pagrindinis tikslas bei žinia — kad nuo kiekvieno iš žmonių asmeninio indėlio priklauso, kiek gausiai ir kaip ilgai bus džiaugiamasi skaidrumo nešama nauda

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) suorganizavo antikorupcinę akciją "Aš palaikau skaidrumą", kurios tikslas — atkreipti visuomenės dėmesį į korupcijos žalą bei ugdyti sąmoningumą, kad skaidrumą palaikytų visi kartu, praneša STT spaudos tarnyba.

  "STT siekia ugdyti visuomenės supratimą, kad tik aktyvūs kiekvieno iš mūsų veiksmai yra svarus indėlis kuriant vienodai skaidrią aplinką Lietuvos gyventojams. Net 81 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad korupcija kenkia visuomenės gerovei, tačiau tik nedidelė visuomenės dalis mano, kad jie patys yra atsakingi už skaidrumo situaciją Lietuvoje", — teigė STT Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininkas Benas Aldakauskas.

  Jo teigimu, šios akcijos pagrindinė žinia — kad nuo kiekvieno iš žmonių asmeninio indėlio priklauso, kiek gausiai ir kaip ilgai bus džiaugiamasi skaidrumo nešama nauda.

  Akcijos metu žmonės buvo kviečiami užfiksuoti akimirką, kad yra palaikomas skaidrumas — nusifotografuoti prie specialaus šios akcijos simbolio, taip pat buvo aptariama korupcijos problema, pasidalinta būdais, kaip kurti korupcijai atsparią aplinką, kokie paprasti kiekvieno žmogaus veiksmai palaiko skaidrumą.

  Dar šia tema

  Greitaisiais testais pradedami tirti švietimo įstaigų darbuotojai
  Nausėda papasakojo, kas sieja Lietuvą ir Baltarusiją
  Tegai:
  antikorupcija, Klaipėda, Kaunas, Vilnius, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT)

  Svarbiausios temos