02:29 2021 Gegužės 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad už šias lėšas turizmo paslaugomis pasinaudojo 260 sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų. Iš viso buvo patenkinta 119 mokėjimo prašymų

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva šių metų rugsėjo 1 dieną pradėta įgyvendinti priemonė "Atostogos medikams" per pirmąją savaitę išmokėjo daugiau kaip 51 tūkst. eurų, teigiama ministerijos pranešime.

  Pažymima, kad už šias lėšas turizmo paslaugomis pasinaudojo 260 sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų. Iš viso buvo patenkinta 119 mokėjimo prašymų.

  "Skatiname ir raginame kuo daugiau turizmo paslaugų teikėjų prisijungti prie projekto "Atostogos medikams". Tai leistų sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams rinktis kuo platesnės įvairovės paslaugas, o turizmo sektoriuje veikiančioms įmonėms, kurios nukentėjo nuo COVID–19 pandemijos, ši priemonė suteiktų galimybę padidinti sumažėjusią apyvartą", — sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.

  "Atostogos medikams" administruojančios nacionalinės turizmo skatinimo agentūros "Keliauk Lietuvoje" direktoriaus Daliaus Morkvėno teigimu, pirmųjų kompensacijų išmokėjimas yra svarbus žingsnis įgyvendinant šią priemonę.

  Pranešime taip pat teigiama, kad pagal priemonę "Atostogos medikams" paslaugas jau užsisakė daugiau nei penktadalis visų projekto dalyvių.

  Be to, su licencijomis turizmo paslaugas rezervavo daugiau nei 10 tūkst. medikų, o su turizmo paslaugų kuponais į paslaugų teikėjus kreipėsi per 2 tūkst. sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų.

  Dar šia tema

  Ažubalis kreipiasi dėl būstinės Baltarusijos opozicinei Koordinacinei tarybai suteikimo
  Veryga pranešė apie pasikeitusį rodiklį dėl privalomos izoliacijos
  Tegai:
  išmoka, medikai, Baltijos jūra

  Svarbiausios temos