04:17 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (139)

  NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 3296 koronavirusinės infekcijos atvejai, iki šiol tebeserga 1127 asmenys, 2070 jau yra pasveikę

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Per vakar parą šalyje buvo nustatyti 53 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

  Iš jų 13 Kauno, 12 Šiaulių, po 9 Vilniaus ir Panevėžio, 6 Klaipėdos, 2 Tauragės, po 1 Marijampolės ir Alytaus apskrityse. Įvežtiniai atvejai — iš Ukrainos, Baltarusijos ir Ispanijos.

  5 per vakar parą patvirtinti atvejai yra įvežtiniai. Vilniaus apskrityje patvirtinti du atvejai asmenims, atvykusiems iš Ukrainos, ir taip pat du atvejai asmenims, grįžusiems iš Baltarusijos. Šiaulių apskrityje vienas atvejis nustatytas grįžusiam iš Ispanijos.

  Šiaulių, Kauno, Klaipėdos apskrityse 5 asmenų užsikrėtimo aplinkybės kol kas nėra žinomos. Asmenys tyrėsi pajutę simptomus arba profilaktiškai. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

  Tauragės, Alytaus, Marijampolės, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus apskrityse vertinama, kad 17 asmenų užsikrėtė po kontakto su anksčiau patvirtintu atveju.

  Daugiau kaip pusė atvejų siejami su židiniais. Židiniuose Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos ir Vilniaus apskrityse per vakar parą patvirtinti 26 atvejai.

  Kauno apskrityje užfiksuoti 4 nauji užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai yra siejami su židiniu Raseinių policijos komisariate.

  Taip pat Kaune patvirtinti du atvejai apsaugos darbuotojams. Jų užsikrėtimo aplinkybės siejamos su anksčiau Alytaus apskrityje patvirtintu atveju. Panevėžio apskrityje užsikrėtė 9 asmenys. Jie dalyvavo asmeninėje šventėje Panevėžio mieste. Klaipėdos apskrityje užfiksuotas vienas atvejis, susijęs su kariuomene.

  Rinkimai, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Стефанов

  Šiauliuose patvirtinti dar 4 atvejai siuvimo įmonės darbuotojams ir 2 antriniai jų šeimos nariams. Iš viso su protrūkiu šioje įmonėje siejami 34 atvejai. Taip pat 2 nauji atvejai Šiauliuose yra siejami su kita siuvimo įmone, veikiančia šiame mieste. Jie nustatyti vienam įmonės darbuotojui ir jo šeimos nariui. Su šia įmone siejamų atvejų šiuo metu yra 9.

  Vilniuje 2 atvejai patvirtinti asmenims, kurie lankėsi viename iš Vilniaus barų.

  Po vieną atvejį buvo patvirtinta šiose ugdymo įstaigose: Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazijoje, Jurabarko r. Viešvilės pagrindinėje mokykloje, Panevėžio "Vilties", Vilniaus Kunigaikščio Gedimino, Šiaulių V. Kudirkos ir Šiaulių Jovaro progimnazijose. Šie asmenys užsikrėtė šeimoje.

  NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 3296 koronavirusinės infekcijos atvejai, iki šiol tebeserga 1127 asmenys, 2070 jau yra pasveikę.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos


   

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (139)

  Dar šia tema

  Koronaviruso atvejai šalyje: užsikrėtimai festivalyje ir kariuomenėje
  Trampas palygino Rusijos ir Amerikos vakcinas nuo koronaviruso  
  Koronaviruso tyrimai intensyviau bus vykdomi 11-oje didelės rizikos savivaldybių
  Tegai:
  koronavirusas

  Svarbiausios temos