10:27 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (168)

  Draudimo bendrovė "Gjensidige" praneša, kad nuo šiol atlygins profilaktiškai atliekamus COVID-19 tyrimus

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Draudimo bendrovė kompensuos COVID-19 tyrimą ne tik norint išsitirti dėl šios ligos, tačiau ir prieš chirurginę intervenciją, rašoma draudimo bendrovės "Gjensidige" pranešime.

  "Ruošdamiesi chirurginei procedūrai arba operacijai, žmonės privalo pasitikrinti dėl koronoviruso bei atlikti COVID-19 testą. Kad pacientai galėtų operatyviau atlikti šį patikrinimą ir greičiau gautų jiems būtiną chirurgų pagalbą, už šį tyrimą taip pat atlygins sveikatos draudimas", — sako draudimo bendrovės "Gjensidige" Draudimo produktų, rizikos vertinimo ir kainodaros vadovas Baltijos šalims Andrius Dambrauskas.

  Jo teigimu, privačiu sveikatos draudimu apsidraudusiems žmonėms bus atlyginta ir už apsaugos priemones, kurias vizito metu pas odontologą naudoja šie medicinos specialistai bei papildomai įtraukia į sąskaitą.

  "Gjensidige" užsakymu "Nielsen" atliktos reprezentatyvios Baltijos šalių gyventojų apklausos rezultatai rodo, kad Lietuvos žmonės, palyginti su latviais ir estais, pasyviausiai rūpinasi sveikatos profilaktika. Apklausos duomenimis, kartą per metus sveikatą profilaktiškai pasitikrina 27 proc. latvių, 21 proc. estų ir tik 16 proc. Lietuvos gyventojų.

  Reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą, kurios metu buvo apklausta 4 800 Baltijos šalyse gyvenančių žmonių, "Gjensidige" užsakymu šiemet atliko "Nielsen".

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (168)

  Dar šia tema

  Lingienė: apie 200 mokinių yra izoliacijoje dėl koronaviruso
  Vakcina nuo koronaviruso "Sputnik V" išleista į civilinę apyvartą
  Nuspręsta, kaip balsuos koronavirusu sergantys rinkėjai
  Koronavirusas santuokų skaičiui neturėjo labai didelio poveikio
  Tegai:
  draudimas, koronavirusas

  Svarbiausios temos