11:57 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Oro linijų bendrovė "Scandinavian Airlines" (SAS) numato atnaujinti daug vidinių skrydžių Skandinavijoje bei vėl atidaryti apie 20 maršrutų pagrindinėmis Europos kryptimis

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Šį sekmadienį, rugsėjo 13 dieną, oro linijų bendrovė "Scandinavian Airlines" (SAS) atnaujins skrydžius tarp Vilniaus ir Stokholmo Arlandos oro uostų. Apie tai praneša Vilniaus oro uostas.

  Skandinavijos skrydžių bendrovės reisais tarp Vilniaus ir Stokholmo pastaraisiais metais intensyviai naudojosi tiek turistai, tiek verslo klientai, darbo reikalų turintys keleiviai.

  Šiuo metu, atsižvelgdama į aviacijos padėtį ir paklausą pasaulyje, bendrovė siekia atstatyti skrydžių dažnį ir patenkinti didėjančią paklausą.

  "Rudenį mes siekiame padidinti skrydžių skaičių ir, atsižvelgiant į augančią paklausą, iš naujo atidaryti maršrutus. Pirmiausia, numatome atnaujinti daug vidinių skrydžių Skandinavijoje, tačiau taip pat vėl atidarysime 18 maršrutų pagrindinėmis Europos kryptimis. Be to, mes stengiamės atnaujinti skrydžius į Aziją bei vėl siūlyti skrydžius visuose trijuose žemynuose, kuriuose paprastai dirbame", — teigia "Scandinavian Airlines" generalinis direktorius Rickardas Gustafsonas.

  Bendrovė pradeda nuo dviejų skrydžių per savaitę, o mėnesio pabaigoje dažnis didės iki dešimties. Žadama, kad nuo spalio skrydžių bus dar daugiau.

  Dar šia tema

  Skrydžių bendrovė "Norwegian Air Shuttle" skraidins iš Vilniaus į Bergeną
  "airBaltic" atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Miuncheną
  "airBaltic" pradės vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Kijevą
  Tegai:
  Stokholmas, Vilnius

  Svarbiausios temos