11:56 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad kelyje Klaipėda–Kaunas–Vilnius, 295-ame km, į kelkraštyje su įjungtais švyturėliais stovintį policijos tarnybinį automobilį "VW Transporter" atsitrenkė automobilis "Citroen Jumper", vairuojamas vyro, kuris gimė 1968 metais

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Sekmadienio popietę, apie 13:00, Klaipėdos rajone įvyko masinė mašinų avarija, praneša Lietuvos policija.

  Pranešama, kad kelyje Klaipėda–Kaunas–Vilnius, 295-ame km, į kelkraštyje su įjungtais švyturėliais stovintį policijos tarnybinį automobilį "VW Transporter" atsitrenkė automobilis "Citroen Jumper", vairuojamas vyro, kuris gimė 1968 metais.

  Pažymima, jog po smūgio "VW" automobilis atsitrenkė į priekyje šalikelėje stovėjusį policijos pareigūnų sustabdytą automobilį "Audi A6".

  Pranešime teigiama, kad įvykio metu nukentėjo tarnybinio automobilio salone buvę Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai: pareigūnas, gimęs 1992 metais, kuris dėl daugybinių traumų paguldytas į ligoninę, ir pareigūnė, gimusi 1996 metais, kuri dėl galvos sumušimo, kaklo patempimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleista gydytis ambulatoriškai.

  Tarnybinio automobilio sulaikymo patalpoje buvęs (1,4 prom.) ir neturintis vairuotojo pažymėjimo "Audi" automobilio vairuotojas, kuris gimė 1998 metais, nenukentėjo.

  Dar šia tema

  Izoliacijos reikalavimų laikymasis bus tikrinamas savivaldybių ir policijos
  Italijoje turistui skirta 1 000 eurų bauda už bandymą išvežti smėlį
  Tegai:
  avarija, Klaipėda, policija

  Svarbiausios temos