01:35 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Iš viso į Lietuvą nuo šios savaitės pradžios be izoliacijos bus galima atvykti iš aštuonių Europos Sąjungos šalių

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Pakeitus skaičiavimo metodiką, atšaukiama privaloma izoliacija atvykus iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos ir Bulgarijos, taip pat iš Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino, Serbijos bei Kanados, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Izoliacijos nereikės atvykstant iš Suomijos, Kipro, Estijos ir Latvijos.

  Iš viso į Lietuvą nuo pirmadienio be izoliacijos bus galima atvykti iš aštuonių Europos Sąjungos šalių, jose sergamumo koronavirusu rodiklis per pastarąsias 14 dienų neviršijo 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

  Izoliacija ir testas dėl koronaviruso bus taikomas atvykusiems iš šių ES valstybių Bendrijai nepriklausančių Europos šalių: Airijos, Austrijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Kroatijos, Liuksemburgo, Maltos, Nyderlandų, Portugalijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos, taip pat San Marino, Monako, Andoros, Jungtinės Karalystės ir Šveicarijos.

  Lietuvos sergamumo rodiklis šiuo metu siekia 15,6 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 3335 koronavirusinės infekcijos atvejai, iki šiol tebeserga 1165 asmenys, 2070 jau yra pasveikę.

  Tegai:
  saviizoliacija, koronavirusas

  Svarbiausios temos