08:34 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (183)

  Mirčių skaičiaus padidėjimas gali būti susijęs su dėl naujos epidemijos bangos Europoje išaugusiu infekuotų žmonių skaičiumi

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) prognozuoja mirčių nuo koronaviruso atvejų skaičiaus padidėjimą Europoje spalio ir lapkričio mėnesiais. Apie tai pirmadienį pranešė organizacijos Europos regioninio biuro direktorius Hansas Kliugė (Hans Kluge).

  "Padėtis susikomplikuos. Spalį, lapkritį matysime didesnį mirštamumą", — pareiškė Kliugė, jo žodžius cituoja "AFP".

  Patikslinama, kad mirčių skaičiaus padidėjimas gali būti susijęs su dėl naujos epidemijos bangos Europoje išaugusiu infekuotų žmonių skaičiumi.

  Taip pat žinoma, kad PSO Pasauline parengties stebėsenos taryba (GPMB) šiandien pristatys antrąją ataskaitą su atnaujintomis rekomendacijomis apie tai, ką šalių vadovai ir gyventojai turėtų daryti, kad ateityje išvengtų pandemijų, tokių kaip COVID-19. Prie diskusijos prisijungs ir organizacijos vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas.

  Per praėjusią parą pasaulyje koronavirusu užsikrėtė beveik 308 tūkstančiai žmonių: tai yra rekordinis skaičius nuo COVID-19 pandemijos pradžios, ankstesnis antirekordas buvo užfiksuotas rugsėjo 6 dieną.

  Nuo naujo tipo koronaviruso pandemijos pradžios visame pasaulyje užkrėtė daugiau nei 28,8 mln. žmonių. Nuo šios ligos mirė daugiau nei 920 tūkst. žmonių. Daugiausia infekcijos atvejų fiksuojama abiejose Amerikose, Pietryčių Azijoje ir Europoje.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik /
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (183)

  Dar šia tema

  Koronavirusas santuokų skaičiui neturėjo labai didelio poveikio
  Koronavirusas plinta ugdymo įstaigose: naujas užsikrėtimas nustatytas Mažeikiuose
  SAM: koronaviruso tyrimai intensyviau bus vykdomi 13-oje didelės rizikos savivaldybių
  Tegai:
  Europa, mirtingumas, koronavirusas, COVID-19

  Svarbiausios temos