10:45 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai apžiūrėję automobilį jo bagažinėje ir salone aptiko 8 dėžes su cigaretėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Pasvalio rajone pasieniečiai sustabdytame automobilyje rado 4 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, o atlikę kratas sulaikytųjų namuose ir pagalbinėse patalpose — 45 litrus skysčio, skleidžiančio alkoholio kvapą. Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Penktadienio naktį VSAT pareigūnai Pasvalio rajone, kelyje Ryga–Pasvalys–Panevėžys, patikrinimui sustabdė automobilį "Audi A6". Iš Latvijos atvykusį automobilį vairavo 52 metų Pasvalio rajono gyventojas. Su juo kartu vyko 34-erių to paties rajono gyventoja.

  Pasieniečiams apžiūrėjus automobilį jo bagažinėje ir salone aptiko 8 dėžės su cigaretėmis, kuriose buvo 4 tūkst. pakelių cigarečių "Winston" be banderolių.

  Tęsdami tyrimą VSAT pareigūnai atliko kratas sulaikytųjų namuose ir pagalbinėse patalpose, kurių metu pas Pasvalio rajono gyventoją buvo aptikta 30 litrų plastikinė talpa su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą, o pas sulaikytą moterį rastos dar 3 plastikinės talpos po 5 litrus su tokiu pat, įtariama, nelegaliu alkoholiu.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų.

  Dar šia tema

  Pasieniečių šuo naktį miške surado pasiklydusį 76-erių grybautoją
  Švenčionių rajone pasieniečiai surengė pasalą ir sugavo du rūkalų gabentojus
  Tegai:
  alkoholis, cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos