18:59 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Aplinkos apsaugos departamento duomenimis, praėjusią savaitę į eismo įvykius pakliuvo gerokai daugiau gyvūnų nei ankstesnę savaitę

  VILNIUS, rugsėjo 15 — Sputnik. Praėjusią savaitę gauti 359 pranešimai apie galimus aplinkosauginius pažeidimus, rašo Aplinkos apsaugos departamentas.

  Apie žvejybos pažeidimus pranešta 29 kartus, apie medžioklės — 13. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 31 kartą, netinkamo atliekų tvarkymo — 21, nuotekų — 22, vandens taršos — 14, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų — 7, vandens transporto priemonių — 3, oro taršos — 11, neteisėtų kirtimų — 6 kartus.

  Apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus pranešta 127 kartus, dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais kreiptasi 60 kartų (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 84 ir 45).

  Reaguojant į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugininkai nedarbo metu patikrinti informacijos vyko 46 kartus.

  Apie žvejybos pranešimus buvo pranešta 14 kartų (11 pasitvirtino). 7 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus — visi pranešimai pasitvirtino. Apie nuotekų ir vandens taršą buvo gauti 9 pranešimai (pasitvirtino 8). Gautas 1 pranešimas dėl pakrantės apsaugos juostų pažeidimų ir 1 dėl vandens transporto priemonių — abu pranešimai nepasitvirtino. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 9 kartus — nepasitvirtino 5.

  Dar šia tema

  Taurusis elnias brakonieriui kainuos automobilį ir iki 8 tūkst. eurų
  Į sodybą užklydę du šerniukai į mišką grįžti nebenorėjo
  Už neteisėtai sumedžiotus elnius asmeniui skirta apie 20 tūkst eurų bauda
  Tegai:
  avarijos keliuose, Aplinkos apsaugos departamentas

  Svarbiausios temos