08:41 2020 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (130)

  "MTTC" serviso darbuotojas ir artimą sąlytį turėję kolegos saviizoliuojasi, salonas planuoja atnaujinti darbą šį antradienį

  VILNIUS, rugsėjo 15 — Sputnik. Šiaulių "Akropolyje" esančio mobiliųjų įrenginių remonto ir priežiūros paslaugų teikėjo "MTTC" serviso darbuotojui patvirtinta COVID-19 infekcija, praneša prekybos centro spaudos tarnyba.

  COVID-19 atvejis buvo patvirtintas pirmadienį, rugsėjo 14 dieną.  

  Pranešama, kad artimą sąlytį turėję 4 susirgusiojo kolegos saviizoliuojasi ir į darbo vietas galės grįžti tik gavę neigiamus testų atsakymus bei leidus specialistams.

  Pasak "Akropolis Group" Komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, apie įvykį buvo informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

  "Kiek mums yra žinoma, koronavirusu užsikrėtęs asmuo paskutinį kartą darbe buvo penktadienį, rugsėjo 11 diena. Sužinojus apie teigiamą dirbančio asmens COVID-19 testo rezultatą nedelsiant informavome NVSC Šiaulių skyrių. Specialistai, įvertinę  situaciją ir užsikrėtusiojo asmens turėtus socialinius ryšius nurodė, kad papildomų saugumo priemonių imtis nereikia", — pasakojo Mertinas.

  Pasak bendrovės atstovo, vos gavus patvirtinimą apie koronaviruso atvejį, salonas buvo iškart uždarytas, patalpose jau atlikta profesionali dezinfekcija, o darbą salonas planuoja atnaujinti rugsėjo 15 dieną.

  Šiuo metu žinių apie tai, kad daugiau žmonių ar kitų parduotuvių darbuotojai jaustų virusui būdingus simptomus, nėra. Visos kitos Šiaulių "Akropolyje" įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos veikia ir aptarnauja klientus kaip įprasta.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje per visą epidemijos laikotarpį patvirtinti 3386 COVID-19 ligos atvejai, 2071 asmuo pasveiko, 87 mirė. 

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (130)
  Tegai:
  Šiauliai, Akropolis, COVID-19

  Svarbiausios temos